Розпорядження №10 від 26.01.2021 р.

Дата: 27.01.2021 08:59

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 січня 2021 року                                                              № 10

Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

Керуючись п. 7 ч. 4 ст. 42 та ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Мартинівської сільської ради __ січня   2021 року о 14-00 годині у приміщенні Мартинівського сільського будинку культури.
  2. Запропонувати для розгляду на засіданні  виконавчого комітету  сільської ради наступні питання:

1. Про затвердження плану роботи виконкому Мартинівської сільської ради на 2021 рік.
  2. Звіт про виконання сільського бюджету за 2020 рік.
  3. Про  затвердження переліку  об’єктів та видів  суспільно-корисних робіт для порушників,  на яких судом   накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт, або засуджених  за вчинення злочинів до даного  покарання, суспільно-корисних робіт для порушників (несплата аліментів), що будуть виконуватися  на підвідомчій території Мартинівської сільської  ради у 2021 році.
  4. Про затвердження складу органу опіки і піклування при виконавчому комітеті Мартинівської сільської ради.
  5. Про надання державної квартири.

3. Керуючому справами виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Керівникам комунальних підприємств сільської ради прийняти особисту участь у засіданні виконавчого комітету.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                         В.І. Котенко