Про затвердження Положення про цільовий фонд Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області

Дата: 02.02.2021 10:08

Друга позачергова сесія восьмого  скликання

24 грудня 2020 року                                                                                         с.Мартинівка

Про затвердження Положення

про цільовий фонд Мартинівської

сільської ради Карлівського району

Полтавської області

Відповідно до Бюджетного кодексу України та пункту 22, 24, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА

1. Затвердити Положення про цільовий фонд Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області в новій редакції (додаток 1).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                        Віктор Котенко

Додаток №1

до рішення другої позачергової сесії восьмого скликання Мартинівської сільської ради від 24.12.2020 р

ПОЛОЖЕННЯ

1. Загальні положення.

1. Цільовий фонд Мартинівської сільської ради (далі – Фонд) утворюється у складі спеціального фонду бюджету Мартинівської сільської об’єднаної територіальної громади Карлівського району Полтавської області.
    2. Положення про цільовий фонд Мартинівської сільської ради
      (далі – Положення) розроблено відповідно до вимог Конституції України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
    3. Порядок формування та використання коштів Фонду визначається цим Положенням.

2. Джерела та порядок формування Фонду.

1. Фонд формується за рахунок наступних надходжень:
  • залучення на договірних засадах коштів підприємств нафтогазового комплексу, що здійснюють користування надрами на території Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області;
  • залучення на договірних засадах коштів підприємств, установ, організацій та незалежно від форм власності, розташованих на відповідній території, та коштів населення;
  • добровільних благодійних внесків, пожертвувань громадян, підприємств, організацій та установ;
  • безповоротної фінансової допомоги;
  • інших надходжень, не заборонених законодавством України.
    1. Кошти Фонду зараховуються до бюджету Мартинівської об’єднаної територіальної громади на розрахунковий рахунок, відкритий у Державній казначейській службі України в м. Києві.

3. Використання коштів Фонду.

Кошти Фонду використовуються на фінансування цільових заходів, зокрема:

• Забезпечення розвитку соціальної сфери (на зміцнення матеріально-технічної бази Мартинівської сільської ради, закладів освіти, культури та спорту, охорони здоров’я;
  • прибирання кладовищ;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення поточних та капітальних ремонтів об’єктів комунальної власності;
  • проведення поточного та капітального ремонтів установ та об’єктів комунальної власності територіальної громади села;
  • придбання матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання, інвентарю та інструментів для благоустрою території Новоселівської сільської ради;
  • заходи з ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій в селі;
  • поточний та капітальний ремонт доріг сільської ради;
  • проведення культурно-мистецьких, фізкультурно-спортивних, оздоровчих заходів;
  • співфінансування видатків, що здійснюються за рахунок субвенцій з державного бюджету інвестиційного характеру;
  • проведення заходів, пов’язаних з відзначенням державних, професійних, пам’ятних дат, ювілеїв підприємств, установ, окремих жителів;
  • придбання грамот, вітальних листівок, квітів подарунків, ритуальних товарів;
  • послуги перевезення працівників закладів культури, медичних працівників сільської ради, жителів населених пунктів Новоселівської сільської ради;
  • інші цілі не заборонені законодавством.

4. Порядок управління коштами Фонду та контроль за їх використанням.

1. Видатки на виконання робіт здійснюються за рахунок коштів, що надійшли до Фонду у межах бюджетних призначень, передбачених у бюджеті Мартинівської ОТГ на відповідний рік.
    2. Розподіл коштів Фонду та головні розпорядники за напрямками використання визначаються рішенням сесії Мартинівської сільської ради.
    3. Перелік напрямків використання коштів Фонду формується Мартинівської сільською радою за пропозиціями депутатів сільської ради та постійних комісій.
    4. Фізичні та юридичні особи, які спрямували кошти до Фонду можуть одержувати інформацію про напрямки використання перерахованих коштів.
    5. Не використані у звітному році кошти Фонду вилученню не підлягають і переходять для використання у наступному році.
    6. Кошти Фонду у разі його ліквідації спрямовуються до бюджету Мартинівської ОТГ.
    7. Розпорядники коштів цільового фонду беруть зобов’язання виключно в межах відповідних фактичних надходжень до Фонду.
    8. Звіт про надходження та використання коштів Фонду затверджується одночасно з розглядом звіту про виконання бюджету Мартинівської ОТГ за відповідний період.
    9. Контроль за використанням коштів Фонду здійснює постійно діюча комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

5. Порядок внесення змін до Положення, ліквідація Фонду.

1. Зміни до Положення затверджуються виключно рішенням сесії Мартинівської сільської ради у порядку, визначеному Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Мартинівської сільської ради.
    2. Фонд ліквідується за рішенням сесії Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області.