Про прийняття у комунальну власність Мартинівської сільської ради зі спільної власності територіальних громад Карлівського району

Дата: 02.02.2021 10:56

Друга позачергова сесія восьмого  скликання

24 грудня 2020 року                                                                                         с.Мартинівка

Про прийняття у комунальну власність

Мартинівської сільської ради зі спільної власності

територіальних громад Карлівського району.

На підставі рішення Карлівської районної ради від 12.11.2020 року «Про передачу майна спільної власності територіальних громад Карлівського району в комунальну власність Мартинівської сільської ради», відповідно до законів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», Мартинівська сільська рада

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Мартинівської сільської ради зі спільної власності територіальних громад Карлівського району таке індивідуально визначене майно:

1.1. ОЗ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: с.Мартинівка, вул.Богдана Хмельницького, 14;

1.2. Мар’янівський НВК за адресою: с.Мар’янівка, вул.Першотравнева, 19;

1.3. Обладнання, предмети і матеріали та бібліотечний фонд Мартинівської та Мар’янівської сільських бібліотек.

1.4. Обладнання, предмети, матеріали та музичні інструменти Мартинівського сільського будинку культури, Мар’янівського сільського будинку культури та краснянського сільського клубу.

1.5. Земельна ділянка кадастровий номер 5321685601:01:001:0005, площею 3,0640 га за адресою: с.Мартинівка, вул.Богдана Хмельницького, 14, державний акт серії

ПЛ № 203536;

1.6. Земельна ділянка кадастровий номер 5321685605:05:001:0035, площею 1,9815 га за адресою: с.Мар’янівка, вул.Першотравнева, 19, державний акт серії ПЛ № 203537.

1.7. Білухівський НВК за адресою: с.Білухівка, вул.Кучеренка, 26;

1.8. Спортивний комплекс за адресою: с.Білухівка, вул.Кучеренка, 38,а;

1.9. Обладнання, предмети і матеріали та бібліотечний фонд Білухівської сільської бібліотеки;

1.10. Обладнання, предмети, матеріали та музичні інструменти Білухівського сільського будинку культури;

1.11. Обладнання, предмети, матеріали Білухівської АЗПСМ та стоматологічного кабінету за адресою: с.Білухівка, вул.Шкільна, 7б;

1.12. Варварівський НВК за адресою: с.Варварівка, Площа шкільна, 6;

1.13. Обладнання, предмети і матеріали та бібліотечний фонд Варварівської сільської бібліотеки;

1.14. Обладнання, предмети, матеріали та музичні інструменти Варварівського сільського будинку культури;

1.15. Обладнання, предмети, матеріали Варварівського народного історичного музею;

1.16. Обладнання, предмети, матеріали стоматологічного кабінету, що знаходиться за адресою: с.Варварівка, вул. Лесі Українки, 14а;

1.17. Обладнання, предмети, матеріали Варварівської АЗПСМ;

1.18. Земельна ділянка закладів освіти (кадастровий номер 5321680701:01:003:0007) площею 0,3422 га;

1.19. Земельна ділянка закладів освіти (кадастровий номер 5321680701:01:003:0006) площею 1,4858 га.

2. Визначити, що юридичні особи, об’єкти нерухомості та індивідуально визначене майно, зазначені в пункті 1 даного рішення, приймаються зі збереженням їх цільового призначення та зобов’язанням не відчужувати у приватну власність.

3. Акт прийому – передачі майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення подати на затвердження Мартинівської сільської ради.

4. Віднести до сфери управління відділу освіти, спорту та культури Мартинівської сільської ради вказані у пункті 1 даного рішення заклади освіти.

5. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного в пункті 1 даного рішення відділ освіти, спорту та культури Мартинівської сільської ради.

6. Балансоутримувачу:

6.1.Зарахувати на баланс майно, зазначене в пункті 1 даного рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку;

6.2. Підготувати документи для  оформлення та реєстрації, в установленому законом порядку, права комунальної власності територіальної громади в особі Мартинівської сільської ради на обєкти нерухомості, зазначені в пункті 1 даного рішення.

6.3. Змінити засновника юридичних осіб, зазначених у пункті 1 даного рішення, шляхом виключення зі складу засновників Карлівської районної ради та включення до складу засновників Мартинівську сільську раду.

6.4. Внести зміни в найменування закладів освіти у звязку із зміною засновника.

7. Уповноважити начальника відділу освіти, спорту та культури Мартинівської сільської ради забезпечити внесення змін до установчих документів, здійснення всіх відповідних реєстраційних дій відповідно до вимог законодавства, щодо зазначених в пункті 1 даного рішення юридичних осіб.

8. Фінансовому відділу Мартинівської сільської ради передбачити кошти на утримання юридичних осіб та об’єктів нерухомості, що приймаються.

9 Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з приймання – передачі обєктів та майна, які знаходяться у спільній власності територіальних громад району до Мартинівської ТГ.

Сільський голова                                                                             Віктор Котенко