Про створення відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради

Дата: 02.02.2021 16:11

Друга позачергова сесія восьмого  скликання

24 грудня 2020 року                                                                                         с.Мартинівка

Про створення відділу освіти, культури

та спорту Мартинівської сільської ради.

З метою організації та забезпечення здійснення повноважень у сфері управління освітою в громаді, на підставі подання мартинівського сільського голови, керуючись пунктом 6 частини 1 статті 26, статтями 54 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням норм законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», сільська рада

1. Утворити виконавчий орган «Відділ освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради» із статусом юридичної особи.
  2. Затвердити Положення про відділ освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради (додаток 1).
  3. Доручити тимчасово виконуючому обов’язки начальника відділу освіти, культури та спорту здійснити заходи щодо організації проведення державної реєстрації юридичної особи «Відділ освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради».
  4. Контрольза виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, хорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики.

Сільський голова                                                          Віктор Котенко