Про впорядкування умов оплати праці сільського голови Мартинівської сільської ради

Дата: 02.02.2021 16:20

Друга сесія восьмого  скликання

24 грудня 2020 року                                                                            с.Мартинівка

Про впорядкування умов оплати праці

сільського голови Мартинівської сільської ради

на 2021 рік

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 року № 268 (зі змінами),  Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст. 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Мартинівська сільська рада

1.  Скасувати рішення сесії від 11.12.2020 року «Про впорядкування умов оплати праці сільського головимартинівської сільської ради».
  2. Установити КОТЕНКУ Віктору Івановичу посадовий оклад згідно штатного розпису апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради та її виконавчих органів, зі збереженням раніше встановленого 7 (сьомого) рангу посадової особи місцевого самоврядування у межах четвертої категорії.
  3. Провести КОТЕНКУ Віктору Івановичу нарахування надбавки за вислугу років у розмірі 20 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг з 26 листопада 2020 року (10 років 0 місяців 10 днів).
  4. Установити КОТЕНКУ Віктору Івановичу надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50% посадового окладу.
  5. Здійснювати преміювання до державних і професійних свят за рахунок економії фонду оплати праці. Поточне преміювання сільського голови у 2021 році проводити щомісячно за фактично відпрацьований час у відсотковому розмірі 100% від посадового окладу, але не більше.
  6. Надавати сільському голові :
  • матеріальну  допомогу для вирішення соціально-побутових питань у  розмірі середньомісячної заробітної плати;
  • матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати  щорічно при отриманні основної частини відпустки..
  1. В разі порушення сільським головою трудової дисципліни голова постійної депутатської комісії з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості негайно скликає пленарне засідання сільської ради і виносить дане питання на розгляд сесії.
  2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісії з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості

Сільський голова                                        Віктор Котенко