Про початок реорганізації Варварівського ГСКП шляхом приєднання до Халтуринського ГСКП

Дата: 02.02.2021 16:29

Друга сесія восьмого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

24      грудня    2020 року                                                                с.Мартинівка

Про початок реорганізації Варварівського ГСКП

шляхом приєднання до  Халтуринського ГСКП

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних  осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, на підставі рішення Мартинівської сільської ради  «Про початок реорганізації Варварівської сільської ради та Білухівської сільської ради шляхом приєднання до Мартинівської сільської ради» від 25.11.2020 року, Мартинівська сільська рада

1. Почати процедуру реорганізації  Варварівського госпрозрахункового сільського комунального  підприємства (ЄДРПОУ 31786850), юридична адреса: вул. Лесі Українки буд.11 , с.Варварівка  Карлівського   району Полтавської  області) шляхом приєднання до Халтуринського госпрозрахункового сільського комунального  підприємства (ЄДРПОУ  31946979, юридична адреса: вул. Дмитра Барвіна, буд.2, с. Мартинівка Карлівського району Полтавської області).
  2. Халтуринське госпрозрахункове сільське комунальне  підприємство є правонаступником Варварівського госпрозрахункового сільського комунального  підприємства.
  3. Утворити Комісію з реорганізації Варварівського госпрозрахункового сільського комунального  підприємства у складі:

Голова комісії: Родик Олександр Анатолійович – заступник сільського голови;

Заступник голови комісії:- Чернега Михайло Олегович – директор Халтуринського ГСКП;

Члени комісії:

Мотієнко Олена Миколаївна - головний  бухгалтер Варварівського ГСКП;

Мірончук Лідія Володимирівна – головний бухгалтер Халтуринського ГСКП;

Головко Світлана Миколаївна (ІПН 2310713346) – депутат Мартинівської сільської ради;

Багачов Артем Вікторович – депутат Мартинівської сільської ради.

1. Покласти на Комісію з реорганізації  Варварівського ГСКП  повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Варварівського ГСКП станом на 31 січня 2021 р. з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження.
  2. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Варварівського та Халтуринського ГСКП.
  3. Затвердити План заходів з реорганізації Варварівського ГСКП.
  4. Затвердити форму передавального акту. Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
  5. Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності ГСКП що приєднуються до Халтуринського ГСКП.
  6. Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
  7. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Варварівського ГСКП у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Халтуринському ГСКП.
  8. Головному бухгалтеру Халтуринського ГСКП (Мірончук Л.В.) забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування активів та зобов’язань  Варварівського ГСКП згідно з передавальним актом.
  9. Голові комісії з реорганізації забезпечити у встановленому законом порядку:

-закриття рахунків Варварівського ГСКП;

-подання фінансової звітності Варварівського ГСКП за 2020 рік, а у разі необхідності – і за відповідний період 2021 року;

-внести на розгляд та затвердження сесії Мартинівської сільської ради передавального акту;

-державну реєстрацію припинення Варварівського госпрозрахункового сільського комунального  підприємства (ЄДРПОУ 31786850), юридична адреса: вул. Лесі Українки буд.11 , с.Варварівка  Карлівського   району Полтавської  області) та державну реєстрацію змін до відомостей про Халтуринське госпрозрахункове сільське комунальне  підприємство (ЄДРПОУ  31946979, юридична адреса: вул. Дмитра Барвіна, буд.2, с. Мартинівка Карлівського району Полтавської області).

1.  Уповноважити  голову  Мартинівської сільської ради  затвердити від імені Мартинівської сільської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності  Варварівського ГСКП.
  2. Директору Халтуринського ГСКП утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Варварівського ГСКП і забезпечити своєчасне та повне прийняття й оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Халтуринським ГСКП.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника сільського голови Мартинівської сільської ради .

Сільський голова                                                                  Віктор Котенко