Про внесення змін до рішення "Про затвердження штатних розписів апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради та інших її виконавчих органів"

Дата: 02.02.2021 16:53

третя позачергова сесія восьмого  скликання

29 січня 2021 року                                                                                         с.Мартинівка

Про внесення змін до рішення «Про затвердження штатних

розписів апарату виконавчого комітету

Мартинівської сільської ради та інших

її виконавчих органів»

Керуючись пунктом 5 частини першої статті 26, пунктом 6 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), Мартинівська сільська рада

1. Внести зміни штатного розпису апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради та інших її виконавчих органів:

1.1.ввести  до управління правового та кадрового забезпечення Мартинівської сільської ради:

- головного спеціаліста 1(одну) штатну одиницю.

1.2.ввести до відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради:

- головного спеціаліста - бухгалтера 1 (одну) штатну одиницю.

1. Ввести в дію оновлений штатний розпис апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради та інших її виконавчих органів з 01 лютого 2021 року (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Козелько О.Д.

Сільський голова                                                        Віктор Котенко

додаток