Про прийняття у комунальну власність Мартинівської сільської ради зі спільної власності територіальних громад Полтавського району

Дата: 02.02.2021 17:03

Третя позачергова сесія восьмого скликання

29 січня 2021 року                                                                     с. Мартинівка

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності ", підпункту 3 пункту 6-2 Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій",статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 89, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, враховуючи рішення першої сесії восьмого скликання Полтавської районної ради від 15 січня 2021 року №1/VIII-37 «Про передачу індивідуально визначеного майна  спільної власності територіальних громад Полтавського району до комунальної власності Мартинівської сільської ради Полтавської області», Мартинівська сільська рада

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Мартинівської сільської ради із спільної власності територіальних громад Полтавського району індивідуально визначене майно Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Малятко» загального типу комунальної власності Халтуринської сільської ради (код ЄДРПОУ 38396538),  39520, Полтавська область, село Мартинівка, вул. Богдана Хмельницького, 20,  а саме: обладнання, предмети, матеріали та інші   матеріальні цінності, які  перебувають на балансі Відділу освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації.
  2. Визначити, що індивідуально визначене майно, зазначене у пункті 1 цього рішення, приймається зі збереженням його цільового призначення та зобов’язанням  не відчужувати у приватну власність.
  3. Акти приймання-передачі майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення подати на затвердження  чергової сесії Мартинівської сільської ради.
  4. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку Відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради.
  5. Балансоутримувачу зарахувати на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з приймання-передачі майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад району до комунальної власності Мартинівської сільської ради.

Сільський голова                                                                           Віктор Котенко