Про пирведення у відповідність до бюджетного законодавства рішення ІІ сесії VІІІ скликання "Про бюджет Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік"

Дата: 18.02.2021 09:48

четверта позачергова сесія восьмого скликання

12 лютого 2021 року                                                          с.Мартинівка

Про приведення у відповідність до бюджетного законодавства рішення другої сесії восьмого скликання

від 24 грудня «Про бюджет Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік» 16567000000 (код бюджету)

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 38 «Бюджетного кодексу України», листом Полтавської обласної державної адміністрації № 03.01-11/233 від 19.01.2021 року «Щодо здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства», Мартинівська сільська рада

1. Внести зміни до рішення другої сесії восьмого скликання Мартинівської сільської ради від 24 грудня 2020 року «Про бюджет Мартинівської територіальної громади на 2021 рік»:
  • у додатках 1-6 до рішення змінити назву бюджету на «бюджет Мартинівської сільської територіальної громади»;
  • у пункті 3 текстової частини внесли доповнення з приводу того, щоб делегувати Виконавчому комітету Мартинівської сільської ради повноваження щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам та інших місцевих бюджетів у міжсесійний період, відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України з подальшим затвердженням на сесії сільської ради;
  •  пункт 4 текстової частини викласти в такій формі:
  •  затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами 2021 року за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення;
  •  пункт 8 текстової частини рішення доповнити наступним положенням:
  • У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків місцевого бюджету в межах їх загального обсягу за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальними фондами бюджету), здійснюється за рішенням виконавчого комітету погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

У разі передачі після прийняття рішення про місцевий бюджет повноваження на виконання функцій, завдань чи надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів, передача бюджетних призначень від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого здійснюється за рішенням виконавчого комітету погодженням з постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

•  пункт 9 текстової частини викласти в такій редакції:
  • здійснювати з 01 січня 2021 року з бюджету територіальної громади видатки на забезпечення діяльності бюджетних установ, закладів, визначених у додатку 7 до цього рішення, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеними Бюджетним кодексом України.
  • Додатки 1-7  до рішення сесії викласти у новій редакції.
  1. Контроль покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Віктор КОТЕНКО

додаток 1

додаток 2