Про надання згоди на співфінансування для придбання сміттєвоза

Дата: 18.02.2021 10:03

Четверта позачергова сесія восьмого  скликання

від 12 лютого 2021 року                                                                  с.Мартинівка

Про надання згоди на співфінансування

для придбання сміттєвоза спільно з

Полтавською ОДА

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для покращення матеріально – технічної бази Халтуринського ГСКП та забезпечення санітарної очистки у громаді, сільська рада

1. Надати згоду на співфінасування з місцевого бюджету з метою  придбання сміттєвоза з боковим завантаженням (бункер 9,0 м3) на шасі МАЗ-4371N2 з додатковим обладнанням – відвал спільно з Полтавською ОДА.
  2. У разі наявності вільних залишків виділити кошти на співфінасування  для придбання сміттєвоза (бункер 9,0 м3) на шасі МАЗ-4371N2 спільно з Полтавською ОДА з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади  на 2021 рік у розмірі 1 320 000 грн.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

Сільський голова                                                     В.І.Котенко