Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради

Дата: 02.03.2021 13:12

ПРОЄКТ

п’ята  чергова сесія восьмого  скликання

від 12 березня 2021 року                                          с.Мартинівка

З метою встановлення єдиного механізму призначення на посаду керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської  ради, відповідно до статті 26, 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 65, 78 Господарського кодексу України, Кодексу законів про працюУкраїни, сесія Мартинівської сільської ради вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Кулик Є.В.

Сільський голова                                                                            Віктор Котенко