Порядок денний V чергової сесії VIII скликання від 12.03.2021 р

Дата: 03.03.2021 09:00

ПОРЯДОК ДЕННИЙ V ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про затвердження Положення про резервний фонд бюджету Мартинівської сільської територіальної громади.
  2. Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 р.
  3. Про затвердження розпорядження сільського голови.
  4. Про затвердження Порядку призначення за конкурсом керівників закладів культури, які належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області.
  5. Про затвердження  Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Мартинівської сільської ради на 2021-2025 роки.
  6. Про затвердження опису посвідчення старости старостинського округу Мартинівської сільської ради.
  7. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Мартинівської сільської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.
  8. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Мартинівської сільської ради двох водонапірних веж Рожновського, водогону, артезіанської свердловини та передачу їх на баланс і в оперативне управління Комунального підприємства Халтуринське госпрозрахункове сільське комунальне підприємство.
  9. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради
  10. Про включення до переліку земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на яку буде продано на земельних торгах у формі аукціону.
  11. Розгляд заяв громадян по земельним питанням.
  12. Різне.