A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мартинівська територіальна громада
Полтавська область, Полтавський район

Про безоплатне прийняття в комунальну власність Мартинівської сільської ради двох водонапірних веж Рожновського, водогону, артезіанської свердловини та передачу їх на баланс і в оперативне управління Комунального підприємства Халтуринське госпрозраху

Дата: 03.03.2021 09:23
Кількість переглядів: 41

                                                                 ПРОЄКТ

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

п’ята  чергова сесія восьмого  скликання

 

       РІШЕННЯ

 

від 12 березня 2021 року                                              с. Мартинівка  

 

Про безоплатне прийняття в комунальну власність Мартинівської сільської ради двох водонапірних веж Рожновського, водогону, артезіанської свердловини та передачу їх на баланс і в оперативне управління Комунального підприємства Халтуринське госпрозрахункове сільське комунальне підприємство

 

 

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статей 25, 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності ", підпункту 3 пункту 6-2 Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій",статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 89, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, Мартинівська  сільська рада

ВИРІШИЛА:     

  1. Прийняти безоплатно в комунальну власність Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області індивідуально визначене майно, яке  перебувало у комунальній власності та на балансі Білухівської сільської ради, а саме:
    1.  артезіанську свердловину № 1;
    2.  водонапірні вежі Рожновського – 2 шт., корисним об’ємом 11,0 м³      кожна;
    3.  водогін протяжністю 3153 м.
  2. Передати майно, зазначене в пункті 1 цього рішення на баланс Комунального підприємства Халтуринське госпрозрахункове сільське комунальне підприємство (далі- КП «Халтуринське ГСКП») (код ЄДРПОУ 31946979), що знаходиться за адресою: 39520, Полтавська область, Карлівський район, село Мартинівка, вул. Дмитра  Барвіна, буд.2  на праві оперативного управління.
  3. Директору КП Халтуринський ГСКП (Чернега М.О.) здійснити згідно чинного законодавства, всі необхідні організаційно – правові заходи щодо прийняття на баланс та в оперативне управління майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення.
  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення  чотирнадцятої сесії сьомого скликання Білухівської сільської ради Карлівського району Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про передачу в комунальну власність Білухівської сільської ради артезіанської свердловини, дві башні Рожновського та водогін»,  припинивши усі правовідносини з юридичними та фізичними особами, що виникли на підставі цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

       Сільський  голова                                                   Віктор Котенко

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь