Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади

Дата: 16.03.2021 08:27

Пята сесія восьмого скликання

12 березня 2021 рік                                                                             с. Мартинівка

Про внесення змін до бюджету

Мартинівської сільської

територіальної громади на 2021 рік

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст 23, 72, 78 Бюджетного Кодексу України, враховуючи висновки та пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Мартинівська сільська рада

1. В зв’язку з виробничою необхідністю, внести до рішення другої сесії Мартинівської сільської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року «Про бюджет Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік» до видаткової частини загального фонду бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Збільшити дохідну частину  спеціального фонду бюджету Мартинівської сільської територіальної громади по коду доходу 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади» в сумі 465264,00 грн .
  3. Збільшити видаткову частину спеціального фонду бюджету Мартинівської сільської територіальної громади по КПКВКМБ 0617691, КЕКВ 3110 на суму 465264,00 грн .
  4. Додатки 1-4 є невід'ємною частиною до цього рішення

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                               Віктор КОТЕНКО

додаток 1