Про затвердження Програми якісного медичного обслуговування населення Мартинівської сільської ради на 2021-2022 роки

Дата: 16.03.2021 08:37

П’ята сесія восьмого скликання

12 березня 2021 року                                                                                         с.Мартинівка

Про затвердження Програми якісного медичного обслуговування населення Мартинівської  сільської ради на 2021-2022 роки

Відповідно до  пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 91 Бюджетного кодексу України,   Закону України, розпорядження КМУ «Про схвалення концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я» від 30.11.2016 року № 1013-р..

1. Затвердити  Програму якісного медичного обслуговування населення Мартинівської  сільської ради на 2021-2022 роки    (додаток 1).

2. Фінансування  заходів  Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом Мартинівської сільської ради на 2021 рік та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                    Віктор КОТЕНКО

додаток