Порядок денний VI позачергової сесії VIII скликання Мартинівської сільської ради

Дата: 22.03.2021 12:41

ПОРЯДОК ДЕННИЙ VІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про затвердження Порядку призначення за конкурсом керівників закладів культури, які належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області.
  2. Про затвердження Програми культурно – мистецьких заходів на 2021 рік.
  3. Про затвердження  Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Мартинівської сільської ради на 2021-2025 роки.
  4. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Мартинівської сільської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.
  5. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради.
  6. Про затвердження Статуту Мартинівської територіальної громади.
  7. Розгляд заяв громадян по земельним питанням.
  8. Різне.