Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради.

Дата: 22.03.2021 16:25

ПРОЄКТ

шоста позачергова сесія восьмого  скликання

01 квітня 2021 року                                                      с.Мартинівка

Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних  закладів, підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради

З метою встановлення єдиного механізму призначення на посаду керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської  ради, відповідно до статті 26, 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 65, 78 Господарського кодексу України, Кодексу законів про працю України, сесія Мартинівської сільської ради вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних закладів,  підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Мартинівської сільської ради (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Родика О.А.

Сільський голова                                     Віктор Котенко

додаток