З 1 квітня по 1 червня 2021 року оголошується двомісячник чистоти, благоустрою та озеленення населених пунктів Мартинівської сільської ради

Дата: 29.03.2021 12:55

З метою наведення належного санітарного стану на території Мартинівської територіальної громади, підвищення рівня благоустрою населених пунктів та забезпечення виконання рішення виконавчого комітету сільської ради від 26.03.2021 року № 20/2021 «Про проведення весняного двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення на території Мартинівської сільської ради» просимо жителів Мартинівської громади,  з 1 квітня розпочати   роботи з благоустрою власних житлових територій. Пропонується виконати роботи з очищення від сміття, сухого листя, гілок  переддвірних ділянок, придорожних зелених зон на вулицях села, що прилягають до ваших будинків; виконати роботи з озеленення власних територій, а саме, насадженням квітів та молодих дерев. Крім того  закликається здійснтити роботи по прибиранню місць поховань рідних на сільських кладовищах.

По завершенню двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення, буде проведено комісійний  огляд житлових будинків та прилеглих до них ділянок, за результатами визначено та нагороджено кращих з подальшим висвітленням на сайтах Мартинівської ТГ та сторінці у Фейсбуці. Про ті будинки, які не будуть прибрані власниками, також буде інформовано у засобах масової інформації.

Шановні громадяни !

Давайте будемо справжніми господарями своїх угідь та піклуватися про чистоту і порядок у нашому спільному «будинку», що зветься

«Мартинівська територіальна громада".