Є - МАЛЯТКО

Дата: 05.04.2021 09:17

Відповідно до Порядку надання комплексної послуги «є-Малятко», затвердженого Постановою КМУ від 10 липня 2019 року №691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», батьки новонароджених мають можливість замовити комплексну послугу «є-Малятко» під час проведення державної реєстрації народження. Комплексна послуга «є-Малятко» складається, зокрема, з послуг з призначення допомоги при народженні дитини та призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та розміщення на офіційному ВЕБ сайті і на інформаційних стендах, направляємо постер щодо послуги «є-Малятко».

додаток