Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Мартинівської сільської ради Полтавської області

Дата: 05.04.2021 11:47

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ

від __ квітня 2021 року         с. Мартинівка                        № ___

Про затвердження Правил благоустрою  територій населених пунктів Мартинівської сільської ради Полтавської області

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, утримання у належному стані будівель, споруд, інженерних споруд, території та  санітарного очищення територій населених пунктів сільської ради, керуючись Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, “Про рекламу“, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“, “Про охорону навколишнього природного середовища“, “Про відходи“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про дорожній рух“, враховуючи Типові правила благоустрою території населеного пункту, затверджені  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 27.11.2017  № 310, виконком Мартинівської сільської ради вирішив:

1. Затвердити Правила благоустрою  території населених пунктів Мартинівської сільської  ради Полтавської області (додаються).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних  відносин та охорони природи

Сільський голова                                                                      В.І. Котенко

додаток