Депутати розглянули, обговорили та внесли на розгляд сесії 203 заяви громадян із земельних питань

Дата: 12.04.2021 14:46

Сьогодні, 12 квітня,   під головуванням Євгена Знахуренка відбулось чергове засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування,  з питань місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища.

Депутати розглянули, обговорили та внесли на розгляд сесії 203 заяви громадян, які звернулися до голови Мартинівської сільської ради з різних земельних питань, а саме, з приводу надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, щодо  надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, щодо приватизації присадибних ділянок та інше.

Остаточне рішення по кожній заяві буде прийнято на пленарному засіданні позачергової сесії сільської ради, яка відбудеться 22 квітня цього року.