Про скликання VII позачергової сесії VIIIскликання Мартинівської сільської ради

Дата: 12.04.2021 16:26

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09.04.2021 року                     с. Мартинівка                        № 43-од

Про скликання VІІ позачергової сесії VIII скликання

Мартинівської сільської ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Мартинівської сільської ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати VІІ позачергову сесію VIII скликання Мартинівської сільської ради на 22 квітня 2021 року о 10:00 год, засідання провести в приміщенні Мартинівського будинку культури за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 22.

1. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:
  • Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  • Про затвердження Бюджетного регламенту проходження стадії бюджетного процесу Мартинівською сільською територіальною громадою.
  • Про затвердження мережі закладів освіти Мартинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік.
  • Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури.
  • Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Мартинівської сільської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.
  • Про передачу автомобіля марки ЗАЗ, модель TF698К, легковий седан – В, з балансу КП Халтуринське ГСКП на баланс Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області та припинення права оперативного управління.
  • Про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на які буде продано на земельних торгах у формі аукціону та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою.
  • Розгляд звернення Харківського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою».
  • Розгляд клопотання ФГ «С.В.Житниця» «Про продовження терміну дії договору оренди землі».
  • Про встановлення та затвердження відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки для проведення розрахунку орендної плати за землю на території Мартинівської сільської ради.
  • Затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 12,0213 га, для створення громадських пасовищ, розташованої за межами с.Білухівка Мартинівської сільської ради.
  • Розгляд заяв громадян по земельним питанням.
  • Різне.

3. При проведенні засідання всім учасникам дотримуватися «маскового» режиму та інших протиепідемічних заходів. Директору сільського будинку культури (Панасенко Н.В.) підготувати в приміщенні СБК необхідні умови для проведення засідання сесії.

Сільський голова                                            Віктор Котенко