Про передачу автомобіля марки ЗАЗ, модель TF698К, легковий седан – В, з балансу КП Халтуринське ГСКП на баланс Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області та припинення права оперативного управління.

Дата: 19.04.2021 08:59

сьома позачергова  сесія восьмого  скликання

22 квітня 2021 року                                                      с.Мартинівка

Про передачу автомобіля марки  ЗАЗ, модель TF698К, легковий седан-В,  з балансу КП Халтуринське ГСКП на баланс Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області та припинення права оперативного управління

У зв’язку із необхідністю оперативного вирішення нагальних виробничих та службових питань новоутворених структурних підрозділів виконавчого комітету Мартинівської сільської ради,  з метою належного та своєчасного виконання ними покладених функцій та завдань, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 04.06.2003 року «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», на підставі ст. ст. 42, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання директора КП Халтуринське ГСКП Чернеги М.О., сільська рада

1. Передати безоплатно автомобіль марки ЗАЗ, модель TF698К, легковий седан-В,  2011 року випуску (державний номерний знак ВІ3722ВМ, шасі № Y6DTF698KC0300728), що перебуває в комунальної власності Мартинівської територіальної громади з балансу Комунального підприємства Халтуринське госпрозрахункове сільське комунальне підприємство (далі- КП Халтуринське ГСКП) (код ЄДРПОУ 31946979),  на баланс Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області ( код ЄДРПОУ 04383475).
  2. Затвердити склад комісії з  приймання-передачі автомобіля, зазначеного у п.1 цього рішення.
  3. Вищезазначеній комісії здійснити згідно чинного законодавства, всі необхідні організаційно – правові заходи щодо прийняття на баланс Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення.
  4. Припинити КП Халтуринське ГСКП право оперативного управління на майно, зазначене в п.1 цього рішення.
  5. Після  підписання акту приймання-передачі майна, зазначеного у п.1 цього рішення, припинити дію договору закріплення майна комунальної власності Мартинівської сільської ради на праві оперативного управління, укладеного 06 серпня 2019 року між Мартинівською сільською радою Карлівського району та КП Халтуринське ГСКП.
  6. Відділу  бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету  Мартинівської сільської ради (Козелько О.Д.) здійснити усіх організаційно-правових заходів, щодо майна, зазначеного в п.1 цього рішення.
  7. Визнати таким, що втратило чинність рішення тридцять п’ятої чергової сесії Мартинівської сільської ради сьомого скликання «Про передачу майна комунальної власності Мартинівської територіальної громади в оперативне управління», від 06 серпня 2019 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови Родика О.А.

Сільський голова                                                  Віктор Котенко