ПОРЯДОК ДЕННИЙ VІІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.04.2021 14:37

1. Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження стадії бюджетного процесу Мартинівською сільською територіальною громадою.
  3. Про затвердження мережі закладів освіти Мартинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік.
  4. Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури.
  5. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Мартинівської сільської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.
  6. Про передачу автомобіля марки ЗАЗ, модель TF698К, легковий седан – В, з балансу КП Халтуринське ГСКП на баланс Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Карлівського району Полтавської області та припинення права оперативного управління.
  7. Про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності права оренди на які буде продано на земельних торгах у формі аукціону та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою.
  8. Розгляд звернення Харківського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою».
  9. Розгляд клопотання ФГ «С.В.Житниця» «Про продовження терміну дії договору оренди землі».
  10. Про встановлення та затвердження відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки для проведення розрахунку орендної плати за землю на території Мартинівської сільської ради.
  11. Затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 12,0213 га, для створення громадських пасовищ, розташованої за межами с.Білухівка Мартинівської сільської ради.
  12. Розгляд заяв громадян по земельним питанням.
  13. Різне.