Дата: 22.04.2021 15:25

Увага! На публічне обговорення виноситься проект Стратегії розвитку громади до 2027 року

Пропозиції до Стратегії просимо надсилати електронною поштою на адресу хaltyrinorada@ukr.net або в друкованому вигляді до адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою с. Мартинівка, вул. Богдана Хмельницького, 5 за наступною формою:

ПРОПОЗИЦІЯ ІДЕЇ ПРОЕКТУ

з реалізації Стратегії сталого розвитку Мартинівської сільської територіальної громади на період до 2027 року

Ваші контакти:
Прізвище Ім’я По-батькові:

Телефон (стаціонарний або мобільний):

Електронна адреса:

Номер і назва завдання:

Назвіть завдання зі Стратегії сталого розвитку Мартинівської сільської об’єднаної територіальної громади, якого стосується проєктна ідея.

(Приклад: 1.1.2. Створення доступної та всеохоплюючої інфраструктури культури, фізичної культури та спорту)

Назва проєкту:

Назва проєкту повинна відображати його зміст, використовуючи настільки мало слів наскільки це можливо

Цілі проєкту:

Зазначте одну або кілька цілей, які будуть досягнуті внаслідок реалізації проєкту

Територія на яку проєкт матиме вплив:

Зазначте в яких населених пунктах громади має здійснюватись проєкт.

Орієнтовна кількість отримувачів вигод

Зазначте яка кількість населення (розбити за статтю, віком, соціальним статусом) буде отримувачем вигод від реалізації проєкту.

Стислий опис проєкту:

Максимально стислий опис (не більше 200 слів) проблеми і змін, які буде досягнуто, внаслідок реалізації проєкту.  На задоволення яких потреб для чоловіків та жінок націлено проєкт.

Очікувані результати:

Виключно ключові очікувані результати повинні бути зазначені тут у наступній формі «завершено», «створено», «підготовлено», «навчено» і т. д. Очікувані результати мають чітко вести до досягнення завдань, на які спрямований проєкт.

Який вплив результат проєкту матиме на чоловіків та жінок, дітей, людей з особливими потребами, людей похилого віку.

Ключові заходи проєкту:

Зазначте лише ключові групи заходів у формі «створення», «підготовка», «організація» і т.д. Заходи повинні вести до досягнення зазначених очікуваних результатів.

Період здійснення:

з (місяць / рік) - до (місяць / рік):

Орієнтовна вартість проекту, тис. грн.

І т.д. до 2027 року

Джерела фінансування:

Перерахуйте джерела фінансування проєкту (обласний бюджет, місцевий бюджет, державний бюджет, публічно-приватне партнерство, бізнес, міжнародний донор тощо).

Ключові потенційні учасники реалізації проєкту:

Організації, які  можуть бути залучені до реалізації проєкту, їх роль (фінансування, реалізація, партнерство). Якщо місцева громада, то представники яких груп (жіночі групи, місцеві НГО, угрупування, тощо.

Інше:

Будь-яка інша важлива інформація щодо ідеї проєкту.