Проведено День довкілля

Дата: 23.04.2021 18:12

Фото без опису  У рамках двомісячника чистоти та благоустрою сьогодні, 23 квітня, на території Мартинівської громади відбувся День довкілля.

Голова сільської ради Віктор Котенко разом із працівниками апарату виконавчого комітету та завідувачем сільської бібліотеки провів упорядкування території, де знаходиться  АЗПСМ,   аптека та майбутнє приміщення адміністративної будівлі сільської ради. Також було пофарбовано дитячий майданчик біля сільського будинку культури.

Фото без опису   За участю працівників Халтуринського ГСКП та осіб, які залучені до громадських робіт, прибрано території Мартинівського, Мар’янівського та Краснянського сільських кладовищ, облаштовано пам’ятник загиблим воїнам у с-щі Красне, пам’ятний знак жертвам голодомору у с. Мар’янівці, територію біля ФАПу та сільського клубу у с-щі Шевченка.

Фото без опису   Під керівництвом Алли Бойченко за участю працівників Білухівського старостату, працівників сільського будинку культури, навчального закладу, АЗПСМ та місцевих жителів  пофарбовано огорожу в центрі села.

На території Варварівського старостату за участю працівників спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату  упорядковано територію «червоної школи», що по вулиці Лесі Українки. Прибирання території парку на площі Тельмана здійснили працівники ЗОШ, а робітники сільського будинку культури реконструювали братську могилу, що у селі. Працівниками старостату було облаштовано прилеглу територію біля адмінбудівлі. Крім того,  до робіт по наведенню порядку та чистоти населеного пункту долучилися і власники магазинів та приватних підприємств.

Роботи з облаштування та прибирання території Мартинівської сільської ради продовжуються.