За кожним подвигом героя стоїть його мати

Дата: 07.05.2021 11:31

Фото без опису  В останній місяць весни, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні теплі дні, Україна відзначає світле та красиве свято – День Матері.

З нагоди цього дня та напередодні свята пам’яті і примирення сільський голова Віктор Котенко разом із військовим комісаром Сергієм Лукашем, його заступником Валерієм Біланом відвідали маму  героя-захисника, який віддав своє життя, захищаючи кордони та цілісність нашої держави, Дмитра Барвіна.

Фото без опису   Ольга Олексіївна зустріла гостей на порозі Мартинівського дошкільного навчального закладу «Малятко», де працює. Вкотре, зі слізьми та тугою на очах, згадала про свого сина, якому дала життя, виховала добрим, сильним, гідним громадянином своєї держави, та, не вберегла… Розповіла про останню телефонну розмову з Дмитром, про ту мить, коли почула страшну звістку…

Сільський голова Віктор Котенко від щирого серця висловив слова вдячності та подяки за сина, за справжнього героя та захисника, дякував за те, що виховали патріота України, бажав мамі сили та терпіння, здоров’я та благополуччя, душевного спокою та добра.

До слів подяки та вітань долучився і військовий комісар Сергій Лукаш.

У знак великої пошани представники влади вручили Ользі Олексіївні Барвін квіти, подарунки та солодощі.