Сьогодні інформуємо - з 21 травня голосуємо !!!

Дата: 13.05.2021 12:39

Фото без опису Шановні жителі Мартинівської громади !

12 квітня 2021 року Полтавська обласна рада оголосила конкурс  «Екологічних громадських ініціатив», метою якого є підвищення рівня охорони навколишнього середовища.

Мартинівська сільська рада розробила та подала на конкурс два Проєкти, актуальні для нашої громади:

1. Проєкт «Баки є – сміття немає» (закупівля для населених пунктів громади сміттєвих баків).
  2. Проєкт «Чисті узбіччя рідного села» (придбання косарки-кущоріза).

У разі перемоги у оголошеному  конкурсі, фінансування з обласного бюджету буде здійснюватись на умовах співфінансування з обласного бюджету та бюджету органу місцевого самоврядування 50% на 50%.

Умови конкурсу: за Проєкти потрібно голосувати.

Голосування відбуватиметься протягом 12 днів: з 21 травня по 2 червня.

Визначення та оприлюднення проєктів-переможців: до 5 червня.

Напередодні початку голосування, на офіційному сайті Мартинівської сільської ради буде оприлюднено інструкцію для голосування.

Просимо не бути байдужими та прийняти активну участь у голосуванні за Проєкти нашої громади.

На даний момент на веб-сторінці Smart Redion Полтавської області розміщені Проєкти Мартинівської сільської ради. Просимо зайти на дану сторінку для ознайомлення. ( https://smartregion.pl.ua/ )

Проєкт «Баки є – сміття немає» - № 37.

Проєкт «Чисті узбіччя рідного села» - № 38.

Заходимо: Smart Redion Полтавської області ----- Екологічні ініціативи ------Проєкти------Всі проєкти------Пошук за назвою або номером (№37, №38)