Про надання дозволу на приватизацію житла

Дата: 01.06.2021 10:33

МАРТИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

від  28 травня 2021 року                                                                           № 48/2021

Про   надання дозволу

на приватизацію житла

Розглянувши заяву гр. Плевако Єлизавети Матеївни   про  надання  дозволу  на  приватизацію  квартири в якій вона зареєстрована,  керуючись  ст. 29, підпунктом 2 пункту «а» ст. 30, пунктом 3 частини 4 ст. 42, частиною 6 ст. 59,  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.125  Житлового  Кодексу України, Законом  України «Про  приватизацію  державного житлового  фонду», Наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України № 396 від 16.12.2009р., зареєстрованого в Мінюсті України 29.01.2010р за № 109/17404 та Положенням цього  наказу  «Про порядок передачі квартир  (будинків) жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», виконавчий комітет Мартинівської  сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати ПЛЕВАКО Єлизаветі Матеївні дозвіл на приватизацію квартири № 9 в житловому будинку № 8 по вул. Дмитра Барвіна в с. Мартинівка Полтавського району Полтавської області, загальною площею - 56 м².
  2. Передати безоплатно у власність Плевако Є.М. 31 м² загальної площі квартири № 9 в житловому будинку № 8 по вул. Дмитра Барвіна в с. Мартинівка Полтавського району Полтавської області, відповідно до статей 3,5,6 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та оплатити 25 м² надлишкової загальної площі квартири та відповідно до наказу  Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 № 396.
  3. Виконавчому комітету Мартинівської сільської ради оформити свідоцтво про право власності на нерухоме майно.
  4. Зобов’язати власника квартири здійснити державну реєстрацію житла, згідно вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови Родика О.А.

Сільський голова                                                В.І. Котенко