Про надання дозволу на будівництво

Дата: 02.07.2021 08:51

МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від 29.06.2021р.                                                                   №   60/2021

Про надання дозволу на будівництво

Розглянувши заяву Семеренка Ю.А. про надання дозволу на будівництво нежитлового господарського підсобного приміщення (сараю), договір купівлі-продажу житлового будинку від 15.08.2014 р. разом з земельною ділянкою присадибного фонду Халтуринської сільської ради площею 0,15 га, якій присвоєно кадастровий номер 5321685601:01:001:0294, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно №25632222, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, Земельним кодексом України, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дати дозвіл громадянину Семеренку Ю.А. на будівництво нежитлового господарського підсобного приміщення (сараю) на належній йому присадибній земельній ділянці за адресою: с. Мартинівка, вул. Першотравнева, буд. 38.
  2. Зобов’язати громадянина Семеренка Ю.А. отримати у відділі житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Полтавської районної державної адміністрації будівельний паспорт на будівництво нежитлового господарського підсобного приміщення (сараю) на належній йому присадибній земельній ділянці за адресою: с. Мартинівка, вул. Першотравнева, буд. 38.
  3. Попередити громадянина Семеренка Ю.А., що проведення будівельних робіт без будівельного паспорту або здійснення незазначених у ньому будівельних робіт, вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Родика О.А.

Сільський  голова                                              Котенко В.І.