Про організацію та проведення на території Мартинівської сільської ради призову громадян України на строкову військову службу у вересні-жовтні 2021 року

Дата: 31.08.2021 09:33

від 27 серпня 2021 року            с. Мартинівка                        № 83/2021

Про організацію та проведення на території

Мартинівської сільської ради  призову

громадян України на строкову військову

службу у вересні - жовтні 2021 року

На виконання вимог пунктів 1,2 ст.38 закону України «Про військовий обовязок і військову службу», та розпорядження ТВО начальника четвертого відділу Полтавського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки майора Шрамко С.О. виконавчий комітет сільської ради

вирішив:

1. Відповідальним особам за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Шраменко Л.І.:

1.1. В термін до 31.08.2021 року здійснити звірку іменних списків призовників, які перебувають на військовому обліку, з обліковими даними військового комісаріату, отримати у військову комісаріаті списки призовників, які підлягають виклику на медичні та призовні комісії у вересні - жовтні 2021 року;

1.2. Щопонеділка, починаючи з 01.09.2021 року, інформувати сільського голову про хід оповіщення призовників;

1.3. До 01.09.2021 року підготувати та подати до Карлівського РТЦК інформацію про результати оповіщення призовників;

1.4. До 30.09.2021 року підготувати та подати до відділу поліції звернення щодо ухилення призовників від виконання військового обов’язку.

2. Здійснити оповіщення та забезпечення явки призовників на призовну комісію, для чого залучити членів виконавчого комітету, старост старостинських округів, працівників відділу поліції, представників Карлівського РТЦК, за їх згодою.

2.1. Оповіщення про явку для проходження медичної та призовної комісії здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара: шляхом доведення наказу військового комісара до населення та вручення персональних повісток.

2.2. У разі відсутності призовників за місцем реєстрації персональні повістки вручати  їх батькам, домовласникам  та складати акти невручення повістки.

2.3. У разі появи призовників на території сільради негайно сповіщати про це військовий комісаріат, представника поліції, забезпечити сповіщення призовника персональною повісткою, корінець повістки надати до військового комісаріату.

3. Заходи щодо розшуку та доставки призовників, які ухиляються від проходження медичної та призовної комісії, здійснювати у взаємодії з військовим комісаріатом із залученням працівників відділу поліції.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Заступник сільського голови                                                      Родик О.А.