Привітали людей поважного віку зі святом

Дата: 04.10.2021 16:05

Фото без опису    1 жовтня відзначався Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана.

З цієї нагоди у Краснянському сільському будинку культури відбулись урочистості, на яких голова сільської ради Віктор Котенко та начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко вітали людей поважного віку.

Далі відбувся святковий концерт.  Своє душевне тепло, щирі емоції, чудові пісні та запальні танці дарували присутнім працівники Варварівського сільського будинку культури та учні школи.

Четверо довгожителів Мартинівської громади та сім Ювілярів були нагороджені цінними подарунками.

Потому всі бажаючі мали змогу пригоститися смачною кашею та іншими смаколиками, які приготувала Решетилівська виїзна кухня за рахунок коштів Мартинівської сільської ради.

Дякуємо відділу освіти, культури та спорту, працівникам Варварівського СБК та усім причетним до події за організацію та проведення чудового свята для поважних людей нашої громади.