Святковий захід до дня заснування Полтавського району

Дата: 13.10.2021 10:19

12 жовтня делегація працівників Мартинівської сільської ради були присутні на святкуванні дня заснування  Полтавського району.

Урочистості та святковий концерт відбулися за сприянням Полтавської районної ради у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя за участю територіальних громад району та запрошених гостей.

Рік тому,  під час адміністративно-територіальної реформи в Україні,  на Полтавщині утворено 4 райони. Серед них і один із найбільших, протяжністю 11 тис. км² - Полтавський район. До його складу увійшли 24 ради.

З цієї нагоди у родинному колі зібралися громади району, щоб підбити певні підсумки та накреслити перспективи на майбутнє.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко, голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов, народний депутат України Костянтин Касай та народний депутат України Андрій Боблях.

Протягом святкового концерту лунали саундтреки до кінофільмів, хіти світової музики, а також популярна  класична музика у виконанні   Полтавського  академічного симфонічному оркестру (диригенти – народний артист України Віталій Скакун та Єлізар Пащенко). Українські пісні дарували народні артисти України Вікторії Ягідка, Маргарита Том, Василь Голуб.  Милозвучним співом скрипки дивував Юрій Кириченко.

Студенти та вчителі Полтавського фахового коледжу мистецтв імені Миколи Лисенка також дарували гостям свою творчість. Бурхливими оплесками глядачі вітали  знаковий ансамбль бандуристів «Любава», ансамбль народних інструментів «Гротекс», академічний хор під орудою Анни Максимеченко.

Володар Гран-прі, артист Щербанівської громади Анатолій Караман створив неймовірно святкову  атмосферу, виконуючи пісню «Червона рута».

Святковий захід подарував присутнім чудовий настрій, незабутні емоції та купу позитивних вражень.