Відзначили по-козацьки та під Покровою День Захисника України

Дата: 18.10.2021 10:47

Фото без опису    14 жовтня з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва у  Мартинівській громаді відбулося яскраве козацьке свято «Козацькому роду – нема переводу!».

Учасниками спортивних змагань були команди чоловіків                      с. Мартинівки,   с. Білухівки, с. Варваріки, с. Мар’янівки та команда учасників АТО «Ветеранське братерство Карлівщини». Змагання складалися з спортивних естафет, які стали випробуваннями на фізичну силу, вправність, кмітливість, дружбу і найкращі людські якості. Вболівальники весело аплодували та щиро підтримували своїх.

На відкритті козацького свята очільник Мартинівської громади Віктор Котенко,Фото без опису староста Білухівського старостинського округу Алла Бойченко, староста Варварівського старостату Михайло Данець, начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко вітали кожну команду гравців, бажаючи витримки, сили та перемоги.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблого земляка в зоні АТО Дмитра Барвіна та поклали квіти до його могили.

Усім учасникам АТО, які боронили нашу державу на сході України та, які на даний час зареєстровані та проживають на території Мартинівської громади (50 осіб), із бюджету Мартинівської сільської ради з нагоди Дня захисника України надано грошову нагороду в розмірі 1 тис. грн.

Фото без опису  Сила та витривалість, швидкість та спритність, командна єдність та взаємопідтримка - усі ці якості демонстрували чоловіків під час змагань, де панували патріотичний настрій, завзятий дух легендарного козацтва та непоборна воля до перемоги. Та, як завжди, лідирують найкращі !

Переможцями козацьких перегонів стала Білухівська команда  «Булава».

Вітаємо справжніх козаків !!!

Щиро дякуємо за організацію та проведення свята начальнику відділу освіти, культури та спорту Тетяні Гречко та  директору СБК Наталії Панасенко. Велика вдячність за чудовий настрій та святкову атмосферу української пісні усім учасникам художньої самодіяльності нашої громади.

Спасибі шановним господарочкам за частування смачними стравами.