До Дня пам'яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км від Києва, сталася аварія, яку обгрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою.

09:09 26.04.2021

Проведено День довкілля

У рамках двомісячника чистоти та благоустрою сьогодні, 23 квітня, на території Мартинівської громади відбувся День довкілля.

18:12 23.04.2021

Позачергова сесія Мартинівської сільської ради

22 квітня відбулось пленарне засідання позачергової VII сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Віктор Котенко. У роботі зібрання взяли участь 18 депутатів сільської ради (із 22 обраних), заступник сільського голови Олександр Родик, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Ігор Дроздович, секретар сільської ради Олена Ляхова, начальники відділів апарату виконавчого комітету сільської ради, представники ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінату імені Халтуріна», громадськість села.

15:35 22.04.2021

Увага

Увага! На публічне обговорення виноситься проект Стратегії розвитку громади до 2027 року

15:25 22.04.2021

Колектив Мартинівської сільської ради вітає з днем народження Сущенко Ірину Анатоліївну!

22 квітня  свій День народження святкує наша дорога Сущенко Ірина Анатоліївна – начальник управління правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

08:31 22.04.2021

Працює постійна комісія сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

19 квітня під головуванням голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Юрія Шраменка за участі голови сільської ради Віктора Котенка  відбулось зібрання даної комісії.

14:54 19.04.2021

На порядку денному заяви громадян щодо надання одноразової грошової допомоги

15 квітня голова комісії сільської ради з надання одноразової грошової допомоги Олександр Родик провів чергове засідання. У роботі зібрання взяли участь члени комісії та головний лікар Білухівської АЗПСМ Гамід Кадашов.

15:21 15.04.2021