Зберігайте екологію нашого краю та змініть своє ставлення до оточуючого світу.

Ландшафтний заповідник «Олегова балка», що знаходиться у віданні нашої громади, був створений рішенням Полтавської обласної ради у грудні 1993 року. Перспективну для заповідання ділянку виявила вчителька біології місцевої школи Сенька Ніна Михайлівна. Місцевість заповідника - з степовим ландшафтом. Тут зростають різновиди рослин, занесених до Червоної книги України. А ще тут народжуються та проживають звірі та пташки. Цікаві факти? Правда ж?

11:30 05.04.2024

Працюємо  на Перемогу!

Мартинівська територіальна громада щодня допомагає нашим Збройним Силам України боротись з окупантом. Бо ми маємо бути «живим і дієвим тилом». На всі звернення військових реагуємо максимально швидко та чітко.

13:35 03.04.2024

З Днем народження ДОНЕЧКИ!

Від щирого серця вітаємо нашу дорогу колегу, секретаря Мартинівської сільської ради Олену Юріївну Ляхову із народженням любої, дорогої, чудової донечки!

16:01 02.04.2024

Існує необхідність початку діяльності створеного підрозділу місцевої пожежної охорони

2 квітня очільники Мартинівської територіальної громади зустрілися із керівниками обласного та районного Управління Державної Служби Надзвичайних ситуацій з метою обговорення питання початку діяльності Мартинівської пожежної охорони та подальшого її функціонування.

12:50 02.04.2024

Вітаємо з Днем народження Оксану Дмитрівну Козелько!

08:59 01.04.2024

Відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 29 березня, під головуванням Віктора Котенка відбулось засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради. Під час зібрання присутні члени виконкому розглянули низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

15:01 29.03.2024

Проведено озеленення території села

Сьогодні працівники КП «Халтуринське ГСКП» за участю інспектора з благоустрою та екології сільської ради Андрія Клименка провели озеленення території населеного пункту Мартинівка.

15:24 28.03.2024