Чим шкідливі штучні квіти?

Напередодні поминальних днів усі масово скуповують пластмасову поминальну атрибутику (квіти, вінки), щоб прикрасити ними могили рідних. У крамницях та на базарах уже рябіє в очах від кольорових штучних квітів та вінків. Чому пластмасові квіти це шкода розповіли експерти лабораторного центру

11:14 30.03.2021

Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на кращий будинок та прибудинкову територію в рамках проведення весняного двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення на території Мартинівської сільської ради, що стартує 1 квітня 2021 року.

14:08 29.03.2021

З 1 квітня по 1 червня 2021 року оголошується двомісячник чистоти, благоустрою та озеленення населених пунктів Мартинівської сільської ради

З метою наведення належного санітарного стану на території Мартинівської територіальної громади, підвищення рівня благоустрою населених пунктів та забезпечення виконання рішення виконавчого комітету сільської ради від 26.03.2021 року № 20/2021 «Про проведення весняного двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення на території Мартинівської сільської ради» просимо жителів Мартинівської громади,  з 1 квітня розпочати   роботи з благоустрою власних житлових територій. Пропонується виконати роботи з очищення від сміття, сухого листя, гілок  переддвірних ділянок, придорожних зелених зон на вулицях села, що прилягають до ваших будинків; виконати роботи з озеленення власних територій, а саме, насадженням квітів та молодих дерев. Крім того  закликається здійснтити роботи по прибиранню місць поховань рідних на сільських кладовищах.

12:55 29.03.2021