Високу військову відзнаку вручили мамі загиблого Героя.

Сьогодні представники 4 відділу Полтавського РТЦК та СП за участі очільника та працівників Мартинівської сільської ради вручили мамі та дружині загиблого Героя Гажієнка Віталія Анатолійовича орден «За мужність» III ступеня за підписом Президента України.

10:25 14.02.2024

Відбулася зустріч з компанією Creative Agro Service та її партнерами

6 лютого на базі Мартинівського СБК за участі начальника земельного відділу сільської ради Ольги Думенко та адвоката із земельних питань Людмили Левошко відбулася зустріч з компанією Creative Agro Service та її партнерами.

15:48 08.02.2024

Продовжуємо обговорювати питання освітньої реформи

Свою роботу щодо ознайомлення громадськості по питанню проведення реорганізації навчальних закладів продовжують здійснювати працівники відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради.

10:02 01.02.2024

Відбулася позачергова сесія

30 січня 2024 року під головуванням сільського голови Віктора Котенка за участі 12 депутатів відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Мартинівської сільської ради VIII скликання.

16:00 30.01.2024