Дата: від до Скинути

На днях вагома подія відбулась у Мартинівці. У приміщенні лікарні відкрито аптечний пункт.

Зі слів сільського голови Віктора Котенка, ідея відкриття аптеки у селі виникла вже давно. Адже, щоб придбати ліки, мартинівцям потрібно було їхати до Карлівки. Особливо складно це вдавалось людям старшого віку.

10:58 19.03.2021

До уваги суб'єктів декларування

Мартинівська сільська рада інформує, що з 1 січня 2021 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

15:23 17.03.2021

Колектив Мартинівської сільської ради вітає з 30-ти річним Ювілеєм свого колегу, водія автотранспортного засобу Олександра Михайленка.

08:43 16.03.2021

Колектив Мартинівської сільської ради вітає з днем народження діловода Білухівського старостинського округу Щетініну Ольгу Борисівну.

17:22 14.03.2021

Колектив Мартинівської сільської ради на чолі з керівником Котенком Вікторем Івановичем вітають з професійним святом землевпорядників своєї громади

Кожного року, у другу суботу березня, відзначають своє професійне свято люди, які займаються розподілом земельних ресурсів, які, знаючи на відмінно закони, стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно, професіоналізм та вміння яких впливає на погосподарське використання землі,  на стан, яким вона буде передаватися своїм нащадкам.

08:09 13.03.2021

Колектив Мартинівської сільської ради вітає з днем народження старосту Білухівського старостинського округу Аллу Миколаївну Бойченко

Сьогодні, 12 березня, святкує свій день народження чарівна жінка, любляча дружина, дорога мама, вміла та справедлива очільниця Білухівського старостату Мартинівської сільської ради Бойченко Алла Миколаївна!

08:34 12.03.2021

Відбулось засідання з надання одноразової матеріальної допомоги

Згідно плану роботи Мартинівської сільської ради 9 березня відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги. Головував на зібранні заступник голови сільської ради  Олександр Родик.

15:48 09.03.2021