A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мартинівська територіальна громада
Полтавська область, Полтавський район

оголошення

Повідомлення споживачів про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні .

Карлівська філія АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає  перелік населених пунктів та вулиць, які відносяться до  Мартинівської сільської ради та будуть відключені від електропостачання, а також  причини і час перерви ,та орієнтовної тривалості у період з 25 жовтня по 30 жовтня 2021 року.

16:59 20.10.2021

Повідомлення споживачів про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні .

Карлівська філія АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає  перелік населених пунктів та вулиць, які відносяться до  Мартинівської сільської ради та будуть відключені від електропостачання, а також  причини і час перерви ,та орієнтовної тривалості у період з 25 жовтня по 29 жовтня 2021 року.

16:58 20.10.2021

Повідомлення споживачів про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні .

Карлівська філія АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає  перелік населених пунктів та вулиць, які відносяться до  Мартинівської сільської ради та будуть відключені від електропостачання, а також  причини і час перерви ,та орієнтовної тривалості у період з 18 жовтня по 24 жовтня 2021 року.

16:55 20.10.2021

Повідомлення споживачів про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні .

Карлівська філія АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає  перелік населених пунктів та вулиць, які відносяться до  Мартинівської сільської ради та будуть відключені від електропостачання, а також  причини і час перерви та орієнтовної тривалості у період з 11 жовтня по 16 жовтня 2021 року.

15:39 06.10.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: начальника Центру надання адміністративних послуг та адміністратора Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Мартинівської сільськ

Основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади начальника Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради:

14:23 01.10.2021

Інформація від Карлівської ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області

Відомості, які відображаються в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) – це декларація, в якій відображається така інформація (дані): - відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України);

16:52 16.09.2021

Рекомендації щодо використання ГМО

  Серед сільськогосподарських культур найпоширенішими геномо-дифікованими культурами є соя, ріпак, кукурудза. Але, незважаючи на те, що сучасний рівень науково-технічного прогресу відкриває значні перспективи для розвитку генної інженерії та застосування її в сільському господарстві, вплив ГМО на організм людини ще досконало не вивчений, тому неможливо твердити про їх користь чи шкоду.

08:39 09.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь