Доступні ліки

Аптечний пункт мережі "СВ Аптека" почав відпуск медикаментів за державною програмою ДОСТУПНІ ЛІКИ. Відпуск здійснюється за електронним рецептом від Вашого сімейного лікаря. Також діють інші соціальні програми:

07:58 22.04.2021

Підприємцям

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції «Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти», яка відбудеться 20 квітня 2021 року в онлайн-форматі.

15:06 19.04.2021

Документи на призначення житлової субсидії можна подати ОНЛАЙН

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (отримали посвідку на постійне або тимчасове проживання, визнано біженцями в Україні), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

15:09 16.04.2021

До відома власників паїв !

У приміщенні Мартинівської сільської ради проводиться прийом декларацій громадян, які обробляють самостійно паї. Останній термін подання декларацій  30.04.2021 року.

10:27 13.04.2021

До відома громадян щодо виділення земельної ділянки для городництва

Громадяни, які бажають взяти земельні ділянки для городництва, терміново просимо звернутися до земельного відділу апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради із заявами. У заяві вказувати повністю прізвище, ім’я, по батькові користувача, бажану площу та місце розташування земельної ділянки.

10:15 13.04.2021

Як наразі здійснюється обслуговування клієнтів служби зайнятості?

На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, а саме:

09:00 13.04.2021

Про підвищення кваліфікації депутатів місцевих рад

Рада Європи, Міністерство розвитку громад та територій України та Національне агентство України з питань державної служби започаткували  Освітній марафон з доброго врядування, в рамках якого Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у співпраці з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування та пілотними регіональними центрами підвищення кваліфікації (у тому числі Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій) проводить  онлайн заходи, спрямовані на професійний розвиток представників місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

15:14 09.04.2021

До відома осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Мартинівська сільська рада інформує про те що, у 2021 році заключено договір з ТОВ "СВ Медікал" на пільговий відпуск ліків громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС за рецептами від сімейних лікарів.

11:14 09.04.2021