Оголошення

Повідомлення споживачів про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні .

Карлівська філія АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає  перелік населених пунктів та вулиць, які відносяться до  Мартинівської сільської ради та будуть відключені від електропостачання, а також  причини і час перерви ,та орієнтовної тривалості у період з 19 квітня по 25 квітня 2021 року.

10:32 08.04.2021

До відома одержувачів державних соціальних допомог та житлової субсидії!!!

При оформленні державних соціальних гарантій, крім передбаченого законодавством пакету документів, необхідно подавати РНОКПП (ідентифікаційний код) на всіх членів сім’ї, включаючи неповнолітніх дітей або відмітку про відмову від реєстраційного номера облікової картки платника податків.

10:17 08.04.2021

ДО ВІДОМА ЗАЯВНИКІВ ЩОДО НАДАННЯ (ВИДІЛЕННЯ) ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Відповідно до вимог земельного законодавства для того, щоб звернутися  до органу місцевого самоврядування з питання надання (виділення) земельної ділянки, громадянин повинен подати наступні документи:

10:43 07.04.2021

Є - МАЛЯТКО

Відповідно до Порядку надання комплексної послуги «є-Малятко», затвердженого Постановою КМУ від 10 липня 2019 року №691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», батьки новонароджених мають можливість замовити комплексну послугу «є-Малятко» під час проведення державної реєстрації народження. Комплексна послуга «є-Малятко» складається, зокрема, з послуг з призначення допомоги при народженні дитини та призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

09:17 05.04.2021

Карлівська філія АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає  перелік населених пунктів та вулиць, які відносяться до  Мартинівської сільської ради та будуть відключені від електропостачання, а також  причини і час перерви ,та орієнтовної тривалості у період з 05 квітня по11 квітня 2021 року.

14:25 02.04.2021

Лист роз'яснення!

До відома власників  та  користувачів земельних  ділянок!

19:08 25.03.2021