ОГОЛОШЕННЯ

За даними Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вранці та вдень 13 січня, починаючи з південних районів області очікується значний сніг, місцями хуртовини. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 9-14 м/с. Температура повітря 0-5º морозу. Вночі 14 січня поступове припинення опадів. Впродовж 15-17 січня поступове зниження температури повітря вночі до 12-17º морозу (при проясненнях 17-18 січня місцями до 20º морозу), вдень до 8-13º морозу, повідомляють в Агентстві місцевих доріг Полтавської області.

09:46 13.01.2021

Оголошення !

У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн - освіти EdEra був розроблений новий онлайн курс із протидії домашньому насильству "ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ".

12:24 11.01.2021

Оголошення !