Звітний концерт "ЗВУЧИ, РІДНА МОВО"!

27 липня, напередодні Дня Української державності, у с. Мартинівка  відбувся Творчий звіт художньої самодіяльності Мартинівської сільської ради в рамках обласного огляду - конкурсу народної творчості "Звучи, рідна мово!", що присвячений 80-й річниці від дня народження Раїси Кириченко.

11:10 28.07.2023

Скликається засідання виконавчого комітету

24 липня цього року Мартинівський сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження під №85-од про скликання чергового засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться 27 липня 2023 року о 10-00 в актовій залі ОЗ "Мартинівський ліцей". На порядок денний винесені питання:

12:06 24.07.2023

Разом - ми сила!

19 липня свій день народження відзначив наш земляк, Захисник України Долженко Іван Володимирович, який несе військову службу у ЗСУ на Донеччині.

14:42 20.07.2023

Щодо функціонування у Мартинівській ТГ місцевої пожежної охорони

Продовжуючи роботу щодо функціонування у Мартинівській ТГ місцевої пожежної охорони, сьогодні, голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко провів робочу зустріч із керівництвом Полтавського районного управління ГУ ДСНС у Полтавській області  (Сергієм Пругло та Сергієм Славко), участь в якому взяв керівник Карлівського державного пожежно-рятувального загону Григорій Данильченко.

13:32 20.07.2023