Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

У Полтаві відбулися спеціалізована виставка «НАФТА. ГАЗ. СЕРВІС» та форум «Успішні практики соціального партнерства компаній ПЕК і територіальних громад Полтавщини»

13 травня голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко виступав на форумі «Соціальне партнерство: успішні практики соціального партнерства компанії ПЕК і територіальних громад Полтавщини» в рамках проведення спеціалізованої виставки нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс – 2021».

15:42 13.05.2021

Запрошуємо долучитись до громадського обговорення щодо перейменування, реорганізації закладів загальної середньої освіти на території Мартинівської сільської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування, реорганізації  закладів загальної середньої освіти на території Мартинівської сільської ради

11:53 13.05.2021

Дуб - символ незламної могутності, сили та довголіття

В знак пам'яті про загиблих односельців у роки Другої Світової війни та з нагоди 74 - ї річниці Перемоги у с. Варварівці висаджено 3 дуби, які, зі слів старости Михайла Данця, є "символом перемоги у воді, у повітрі та на суші".

09:21 12.05.2021

Самовільне зайняття земельної ділянки є адміністративним правопорушенням, відповідальність за яке передбачена статтею 53-1 Кодексу України

11 травня за участю старости Варварівського старостинського округу Михайла Данця, землевпорядників сільської ради відбулось спільне виїзне засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, просторового планування  та з питань місцевих природних ресурсів і збереження навколишнього природного середовища та постійної комісії з питань прав людини, законності, запобігання  корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості.

09:10 12.05.2021

Мітинг-реквієм до Дня Перемоги

Сьогодні з самого ранку на території Мартинівської громади лунали пісні воєнних років. Біля пам’ятника загиблим воїнам зібралися мешканці села, щоб віддати шану загиблим односельцям-героям  Другої світової війни.

20:03 09.05.2021

Вітаю всіх жінок, хто носе горде ім'я МАМА

Від імені депутатського корпусу Мартинівської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю вас, дорогі мами, з найтеплішим і найдушевнішим святом – з Днем Матері!

00:16 09.05.2021