До дітей Героїв- захисників України завітав Святий Миколай

З нагоди Дня Святого Миколая працівники Мартинівської сільської ради на чолі з начальником відділу освіти Тетяною Гречко зустрілися із дітками  загиблих та зниклих безвісти Героїв – земляків та вручили їм святкові подарунки.

16:15 06.12.2023

Позмагалися за першість з волейболу

У день Збройних Сил України та з нагоди Дня місцевого самоврядування на базі Білухівського спортивного комплексу відбулися змагання з волейболу.

15:48 06.12.2023

XVII Український муніципальний форум. "Децентралізація, прозоре врядування та єдність - основа відновлення України"

Асоціація міст України 4-5 грудня 2023 року організувала та провела в Києві за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів  Німеччини, Польщі, Данії та Словенії  XVІI Український муніципальний форум. Від Полтавського регіонального відділення АМУ участь в заході взяли 15 делегатів, серед яких і голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко.

16:01 05.12.2023

Звіт старости Білухівського старостинського округу Алли Бойченко про діяльність на підвідомчій території за звітний період 2023 року

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими документами, що визначають порядок його діяльності звітую про роботу Білухівського  старостинського округу Мартинівської сільської ради за 2023 рік

14:55 24.11.2023