Про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мартинівської сільської ради за 2023 рік

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг на території Мартинівської територіальної громади функціонує Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мартинівської сільської ради, який результативно взаємодіє з суб’єктами надання адміністративних послуг.

12:57 24.11.2023

Регіональний Форум: "Бюджет 2024 року. Прогнози, виклики, загрози".

Сьогодні Україна, як ніколи, потребує сильну громаду, фінансово спроможну та економічно розвинену. Саме громада має змогу на своєму рівні вирішувати питання, які роками залишалися осторонь державної чи обласної уваги. Для успішного розвитку громади потрібен збалансований, чіткий  бюджет. Саме про Бюджет 2024 року йшлося на Регіональному Форумі Полтавського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад (ВАГ), що відбувся 23 листопада у Ланнівській територіальній громаді.

09:27 24.11.2023